ocel nerez hliník
CS STEEL a.s. | Telefonní linka: +420 588 883 721 | E-mail: info@cssteel.cz

Sales meeting v Přešticích

Na konci prázdnin jsme se rozhodli udělat změnu a zorganizovali jsme sales meeting na pobočce v Přešticích.

Takové setkání většinou probíhá „nudně“, kdy všichni zúčastnění sledují prezentace (co se děje na trhu, vývoj cen, plnění plánu atd.) a občas je k tomu diskuze. Tentokrát tomu bylo jinak (i když na ty prezentace nakonec došlo).

Přijeli jsme do Plzně, kde jsme odpoledne navštívili našeho významného zákazníka, abychom se podívali na moderní závod v oblasti zpracování plechů. Dostali jsme slušivé vesty, jak jde vidět z obrázku.

Exkurze

Plni dojmů jsme se ubytovali v hotelu Continental a poté jsme šli dojmy posílit do restaurace u Salzmannů. Zde jsme prováděli „team building“ až jsme končili „na ježka“ – tj. když už obsluha obracela židle na stůl.

U Salzmannů

Následující den ráno jsme vyhodnotili, že plzeňská dvanáctka U Salzmannů má velmi dobrou kvalitu, protože nikdo neměl problém s probuzením. Někteří si ovšem stěžovali na chrápání spolubydlících, ale dodnes nikdo o chrápání nepředložil jediný důkaz.

Poté jsme odjeli na pobočku do Přeštic, kde jsme měli tradiční vyhodnocení obchodní činnosti a seznámili se s chodem pobočky, protože většina zde byla poprvé. Velkým zážitkem byl oběd v kantýně, kde jsme zavzpomínali na školní jídelny.

Závodka

Děkujeme vedoucímu pobočky Honzovi Průchovi za zorganizování této akce a těšíme se na další.