ocel nerez hliník
CS STEEL a.s. | Telefonní linka: +420 588 883 721 | E-mail: info@cssteel.cz

CS STEEL a.s.

  • OCEL – NEREZ – HLINÍK
  • DODÁVKY > SKLADOVÁNÍ > KONZULTACE > SLUŽBY A PRODEJ > VLASTNÍ LOGISTIKA
  • Certifikace ISO 9001 pro nákup, prodej, opracování a expedici hutního materiálu

CS STEEL a.s. je ryze česká společnost s profesionálním týmem, který Vám poskytne komplexní služby od prodeje, přes logistiku až po případné přesné obrábění nebo dělení materiálu. Spolupracujte s předním hráčem v ocelovém, nerezovém a hliníkovém hutním materiálu. Díky naší unikátní kombinaci materiálů i produktů a komplexním službám objednáte vše u nás a ušetříte čas i náklady.

Působíme na českém i slovenském trhu s hutními materiály od května 2010. Díky dynamickému růstu orientovaném na kvalitu a komplexní služby jsme se stali předním hráčem v oblasti oceli, nerezu a hliníku. Naši zákazníci si velmi cení flexibility, otevřenosti a profesionality, které představují naše cíle a strategii. Úspěšnost naší strategie zajišťuje neustále rozšiřování portfolia zákazníků i dodavatelů díky čemuž Vám nabízíme neustále širší sortiment skladových i dodávaných produktů.

V CS STEEL a.s. klademe důraz na profesionalitu sehraného týmu, neustálé rozšiřování nabízených služeb, zvyšování kvality a orientaci na potřeby zákazníků. Kvalita i rychlost našich služeb jsou podpořeny rozsáhlou skladovací kapacitou (5000m2) v Hranicích na Moravě přímo u dálnice D1. Termín dodání navíc zkracuje naše vlastní flotila nákladních automobilů, centrum pro přesné obrábění i dělící centrum tyčového materiálu.

Vysokou kvalitu u nás máte garantovanou díky certifikátu ISO 9001 v oblastech nákup, prodej, skladování, opracování a expedice hutního materiálu. Náš systém managementu kvality (QMS) pro výrobu přesných a technologicky náročných součástí pro různé oblasti průmyslu a CNC obrábění splňuje požadavky normy.

Certifikát ISO CZ