ocel nerez hliník
CS STEEL a.s. | Telefonní linka: +420 588 883 721 | E-mail: info@cssteel.cz

Roman Vacula

Roman je typický obchodník. Cesťák každým coulem. Kdo zná film Smrt krásných srnců a pana Heřmánka, jak prodává vysavače a ledničky, může si snadno představit Romana Vaculu. Zvláštní, že i Roman má za sebou zkušenost právě s prodejem těch vysavačů, žehliček a dalších elektrospotřebičů. Jako obchodní zástupce totiž začínal ve firmě ETA.

Nyní však již 12 let prodává ocel. Je expert především na ploché výrobky, různé produkce rozezná i potmě. Nechce ale prozradit, jak to dělá. Roman je guru. Černých plechů. Tlustých, tenkých, teplých, studených, pozinkovaných, ….

Před svou profesní kariérou vystudoval MZLU v Brně. Mendelovu zemědělskou a lesnickou univerzitu, obor ZOO. Je inženýr zemědělství. Jako obchodníka od přírody ho však komodita hospodářských zvířat asi tolik neuchvátila a našel se v těžkém průmyslu.

V době studií se také vyprofilovaly některé jeho záliby. Jako třeba víno, zpěv a … sport. A sportu zůstal věrný dodnes. Hokej, tenis, lyžování, cyklistika – v tom dává na frak i mnohem mladším kolegům.