ocel nerez hliník
CS STEEL a.s. | Telefonní linka: +420 588 883 721 | E-mail: info@cssteel.cz

Pátek třináctého – naše firemní akce

Přestože byl pátek třináctého, tak jsme se rozhodli uskutečnit naši firemní-sportovní akci. V areálu fotbalového stadionu v Hranicích se sešli zaměstnanci CS STEEL a.s., aby sehráli fotbalové utkání, zápasy v petanque a hlavně se dobře pobavili. Prestižní fotbalový zápas mezi družstvy obchod a sklad/výroba začal společným focením borců, kteří byli žhaví ukázat nejlepší sportovní výkony.

Borci a fanynky před zápasem

I když družstvo obchodu bylo posíleno Lenkou Vališovou – kvalitní hráčkou ženského fotbalu, která zaznamenala gólový úspěch, tak se z vítězství radovali zástupci skladu a výroby. Analýza utkání ukázala, že prohra družstva obchodu byla způsobena únavou těchto borců z úspěšných obchodů v letošním roce a ne tím, že za družstvo sklad/výroba nastoupil ředitel společnosti.

Po utkani

Po zápase jsme se občerstvili grilovanými pochutinami a osvěžujícím pivem, abychom načerpali síly do zápasu družstev v petánque. Následovalo společné focení a vrhli jsme se do soutěžení.

vsichni

Pro některé z nás to byla první zkušenost s tímto sportem, takže u toho bylo spousta zábavy, která narůstala s postupujícím časem. Jak už to u takových akcí bývá zvykem, tak se prolomily i některé komunikační bariéry, vzájemně jsme se lépe poznali a odreagovali se o všech povinností. Akce se všem účastníkům líbila a už se těšíme na další ročník.

zmer to

holki

trefim?

pojdme