ocel nerez hliník
CS STEEL a.s. | Telefonní linka: +420 588 883 721 | E-mail: info@cssteel.cz

Kariéra

Naše firma roste a proto hledáme nové kolegy na pozici:

Projektový manažer

Výzva pro ambiciózního člověka, který má zájem pracovat pro rozvoj firmy. Ideálně se zkušeností v oblasti prodeje nerezových materiálů do chemického, vodárenského a potravinářského průmyslu. Projekty máme nejen v rámci ČR, ale v rámci Evropy, takže znalost anglického jazyka je nutná, německý jazyk je velkou výhodou

Nabízíme samostatnou práci, s výraznou podporou vedení společnosti.

Motivační dopis a životopis zasílejte na kariera@cssteel.cz

Skladník pro sklady v Hranicích a v Přešticích

Náplň práce:
• Manipulace se zbožím a materiálem
• Optimální uskladnění zboží
• Připrava k expedici
• Kontrola naskladnění a vyskladnění
• Skladová administrativa a evidence
• Praxe s řízením VZV
• Rozvoz zboží k zákazníkům
Výhodou:
• Platné vazačské a jeřábnické zkoušky
• Platný průkaz na VZV
• Řidičské oprávnění C (E)
• Práce s PC
• Práce se čtečkou čárových kódů
• Praxe na obdobné pozici

Požadujeme:
• Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu
• Řidičské oprávnění B
• Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost a manuální zručnost, aktivní přístup k práci, týmovost, ochotu učit se novým věcem
• Čestnost a trestní bezúhonost

V případě zájmu napište na kariera@cssteel.cz